Gizlilik Politikası

Müşteri gizlilik politikası

Gizliliğiniz hatırlatmalar için çok önemlidir.Bu nedenle, bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı, ifşa ettiğimizi, aktardığımızı ve sakladığımızı açıklayan bu gizlilik politikasını geliştirdik.Lütfen gizlilik politikamızı dikkatlice okuyun ve herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildirin.

 

Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması:
Kişisel bilgiler, bir kişiyi benzersiz şekilde tanımlamak veya kişiyle iletişim kurmak için kullanılabilen verilerdir.

Hatırlatıcıyla iletişime geçtiğinizde, kişisel bilgilerinizi vermeniz istenebilir.Leiming ve iştirakleri bu kişisel bilgileri birbirleriyle paylaşabilir ve bu bilgileri bu gizlilik politikasına uygun olarak kullanabilir.Leiming ve iştirakleri ürünlerimizi, hizmetlerimizi, içeriğimizi ve reklamlarımızı sağlamak ve geliştirmek için bu bilgileri diğer bilgilerle de birleştirebilir.

Aşağıda, Leiming'in toplayabileceği kişisel bilgi türlerine ve bu bilgileri nasıl kullandığımıza dair bazı örnekler verilmiştir.

 

Ne tür kişisel bilgiler topluyoruz:
Cep telefonu mağazası işi yaptığınızda, adınız, posta adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, iletişim bilgileriniz ve tercihleriniz dahil olmak üzere çeşitli bilgileri toplayacağız.

Ürünleri görüntülemek ve aileniz ve arkadaşlarınızla içerik paylaşmak için cep telefonunuzu kullandığınızda, Leiming, ad, posta adresi, e-posta adresi ve telefon numarası gibi yukarıda belirtilen kişilerle ilgili verdiğiniz bilgileri toplayacaktır.

 

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz:
Topladığımız kişisel bilgiler, mobil mağazanın en son ürün sürümleri, yazılım güncellemeleri ve etkinlik bildirimleri hakkında sizi derhal bilgilendirmemizi sağlar.Bu bilgiler ayrıca hizmetlerimizi, içeriğimizi ve reklamlarımızı geliştirmemize yardımcı olur.Gönderme listemize dahil olmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman ayarlarınızı güncelleyerek vazgeçebilirsiniz.

Ürünlerimizi, hizmetlerimizi, içeriğimizi ve reklamlarımızı geliştirmemize, sunmamıza ve iyileştirmemize yardımcı olması için kişisel bilgileri de kullanırız.

Kişisel bilgilerinizi zaman zaman satın alımlarla ilgili iletişimler ve şartlarımız, koşullarımız ve politikalarımızdaki değişiklikler gibi önemli bildirimleri göndermek için kullanacağız.Bu bilgiler siz ve cep telefonu mağazası arasındaki etkileşim için gerekli olduğundan, bu tür iletişimleri almaktan vazgeçemezsiniz.

Kişisel bilgileri, ürünleri, hizmetleri ve cep telefonlarında müşterilerle iletişimi geliştirmek için denetim, veri analizi ve araştırma gibi dahili amaçlar için de kullanacağız.

Çekilişlere, yarışmalara veya benzer tanıtım faaliyetlerine katılırsanız, sağladığınız bilgileri bu tür etkinlikleri yönetmek için kullanacağız.

 

Kişisel olmayan bilgilerin toplanması ve kullanılması:
Ayrıca, herhangi bir belirli kişiyle doğrudan ilişkili olmayan veriler olan kişisel olmayan bilgileri de topluyoruz.Kişisel olmayan bilgileri herhangi bir amaçla toplayabilir, kullanabilir, aktarabilir ve ifşa edebiliriz.Aşağıda, toplayabileceğimiz kişisel olmayan bilgilere ve bu bilgileri nasıl kullandığımıza dair bazı örnekler verilmiştir.

Müşteri davranışını daha iyi anlayabilmemiz ve ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve reklamlarımızı iyileştirebilmemiz için meslek, dil, posta kodu, alan kodu, benzersiz cihaz tanımlama kodu, konum ve ürünlerin cep telefonlarında görüntülendiği alan gibi bilgileri toplayacağız.

Ayrıca, web sitemizde müşterilerimizle ve diğer ürün ve hizmetlerimizden elde edilen bilgileri de toplayacağız.Bu bilgileri, müşterilere daha yararlı bilgiler sağlamamıza ve web sitemizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin hangi bölümlerinin müşteriler arasında en popüler olduğunu anlamamıza yardımcı olmak için bir araya getireceğiz.Bu gizlilik politikasının amaçları doğrultusunda, toplu veriler kişisel olmayan bilgiler olarak kabul edilir.

Kişisel olmayan bilgileri kişisel bilgilerle birleştirirsek, bu bilgiler, kombinasyon korunurken kişisel bilgiler olarak değerlendirilecektir.

 

diğer:
Kanunlar, yasal prosedürler, davalar ve / veya kamu kurumlarının ve devlet dairelerinin gerekliliklerine göre, Leiming'in kişisel bilgilerinizi ifşa etmesi gerekebilir.Ulusal güvenlik, kanun yaptırımı veya diğer kamuya açık konular için açıklamanın gerekli veya uygun olduğuna inanırsak, sizinle ilgili bilgileri ifşa edebiliriz.

Açıklamanın hüküm ve koşullarımızı uygulamak veya operasyonlarımızı veya kullanıcılarımızı korumak için makul ölçüde gerekli olduğunu tespit edersek, sizinle ilgili bilgileri ifşa edebiliriz.Ayrıca, yeniden düzenlerken, birleştirirken veya satarken toplanan tüm kişisel bilgileri ilgili üçüncü şahıslara aktarabiliriz.

 

Kişisel bilgileri koruyun:
Leiming, kişisel bilgilerinizi kayıp, kötüye kullanma ve kötüye kullanımın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, değişiklik veya imhadan korumak için idari, teknik ve pratik önlemler dahil olmak üzere çeşitli önleyici tedbirler alır.

 

Kişisel bilgilerin bütünlüğü ve saklanması:

Leiming, kişisel bilgilerinizin doğru, eksiksiz ve güncel olmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.Kanun, bu tür bilgilerin daha uzun süre saklanmasını gerektirmediği veya buna izin vermediği sürece, bu gizlilik politikasında belirtilen amaca ulaşmak için gerekli olduğu sürece kişisel bilgilerinizi saklayacağız.

 

çocuk:
Diğer kişinin 13 yaşın altındaki bir çocuk olduğunu bilirsek, o kişi hakkında kişisel bilgi toplamayacağız.13 yaşın altındaki çocuklardan kişisel bilgi topladığımız tespit edilirse, bu bilgileri mümkün olan en kısa sürede silmek için adımlar atacağız.

 

Üçüncü taraf web siteleri ve hizmetleri:
Leiming'in web siteleri, ürünleri ve hizmetleri üçüncü taraf web sitelerine, ürünlerine ve hizmetlerine bağlantılar içerebilir.Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, üçüncü şahısların ürünlerini veya hizmetlerini de kullanabilir veya sağlayabilir.Konum verilerini veya iletişim bilgilerini içerebilecek üçüncü şahıslar tarafından toplanan bilgiler, üçüncü şahsın gizlilik uygulamalarına tabidir.Bu üçüncü şahısların gizlilik uygulamalarını anlayabileceğinizi umuyoruz.

 

Şirketin gizliliğinize olan bağlılığı:
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için, tüm Leiming çalışanlarını şirketin gizlilik ve güvenlik kuralları hakkında bilgilendireceğiz ve şirketin dahili gizlilik koruma önlemlerini sıkı bir şekilde uygulayacağız.

 

özel soru:
Leiming'in gizlilik politikası veya veri işleme hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Lei Ming, gizlilik politikasını herhangi bir zamanda güncelleyebilir.Gizlilik politikasında büyük değişiklikler yaparsak, şirketin web sitesinde bir duyuru ve güncellenmiş gizlilik politikası yayınlayacağız.