Ana sayfa

Modular Lab Limited

Şirket profili
Modular Lab Limited, "çevre temizliğine katkıda bulunmak, işletmeler için fayda sağlamak ve çalışanlar için parlak bir gelecek inşa etmek" konseptini uygulamakta ve ahenkli bir girişim atmosferi oluşturmaktadır.

Modular Lab Limited, ulusal stratejiyi takip ederek "akıllı üretim" dönüşümünü ve "üst düzey" kalitesini yükseltmeyi ısrar ediyor. Ciddiyetle Çin benzer sanayi üretim satış ve servis yöntemleri değiştirmek için çabalıyor ve Çin dijital akıllı güvenli laboratuvar lider marka bina taahhüt ve küresel üst laboratuar ekipmanı üreticisi olma kararlıyız.

Modüler, profesyonel, standartlaştırılmış ve pazarlama stratejik kılavuzuna uyarak GMP tasarımı, laboratuvar dekorasyonu, temiz atölye dekorasyonu, özel laboratuar mobilyaları ve ekipmanları, tıbbi aletler, HAVC sistemi mühendisliği, hidro-güç sistemi mühendisliği, merkezi gaz tedarik sistemi gibi çeşitli laboratuvarlarla uğraşmaktadır. atık su ve gaz arıtma sistemi projesi, dijital akıllı kontrol sistemi ve tümüyle kalibre edilmiş, akıllı güvenli laboratuvar inşası için gerçek tek elden hizmet sunmaktadır.

Modüler Lab Limited, yenilikçi tasarımı ve en üst kurulum teknolojisini temel alarak bilimsel araştırma için makul oda yerleşimi sağlar, gelişmiş aletlerle ve eksiksiz destekleyici cihazlar ile donatır ve farklı laboratuar ortamları ve gereksinimlerini karşılayabilecek açma ve paylaşma işlevlerini gerçekleştirir.

Çinli, akıllı güvenli laboratuvar inşaatına sonsuz yenilikçi güç aktardı ve ulusal orijinal teknolojik yenilik yeteneğini ve uluslararası rekabetçiliği teşvik etmek için gelişmiş özgünlüğü güçlü verimlilik haline getirdi.

Bu arada modüler tarafından üretilen sayısal güvenlikli yeşil laboratuvarlar, atık ve zehirli gaz, toz ve diğer kirliliği etkin bir şekilde tedavi eder ve azaltır, bitmeyen yeşil bilimsel teknoloji ivme kazanır ve küresel çevre koruma nedeninde önemli bir rol oynar.

Şimdiye kadar Modular, ulusal test departmanları, bilimsel araştırma birimleri, hastaneler, hastalık kontrol merkezi, küçük kolejler, teknik orta öğretim okulları, devlete ait işletmeler, küresel 500 enstitü için çok sayıda mükemmel laboratuvar projelerini başarıyla tamamladı.

Yüzü aşkın işletme, kolej ve okul ile uzun vadeli işbirliğine dayalı ilişkiler kurmuştur. Endüstride iyi bir tanıtımın ve güçlü marka etkisinin tadını çıkarıyor.

Modüler, kalite, Çin'deki köken ve dünyaya açılan pazarlarla kazanmak için ısrarcı. Başlama Guangdong küresel oda ve Çin ve Pakistan heyeti arasındaki iş iletişim katıldı ve promosyon küresel sanayi ve ticaret endüstrisinin gelişmesine katkıları yaptı.

 

Modular Lab Limited dünyaya ayak uydurur ve kalpli bir şekilde güvenilir, dijital, akıllı ve güvenli laboratuvarın lider markasını oluşturur.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Modular Lab Limited, Yenilik odaklı strateji ile yol gösterici olarak, çeşitli yaşam kesimleri Made in China'dan Çin'de Created'e dönüşümü gerçekleştiriyor.

Ulusal teknolojik inovasyon sisteminin önemli bir parçası olan laboratuvar, bilim ve teknolojinin rezervlerini güçlendirmek ve orijinal yenilikçi yetenek ve girişimin teknolojik yenilik konusuna dönüştürülmesinde fayda sağlıyor. Şimdiye kadar çok sayıda ulusal anahtar laboratuvarlar ardarda ülke çapında kurulmuştur.

2009 yılında Modular, kapsamlı laboratuvar sistemi inşaatı için tek elden hizmet sunan profesyonel kapsamlı şirketi kurdu. O zamandan bu yana ilerici, kooperatif, dürüst ve yenilikçi ruhlar ön plana çıkmış, birçok alanda mesleki yeterlilik kazanmış, atılım geliştirmiş ve ardı ardına pek çok şube kurmuştur.

2009'da ISO14001 Çevre Yönetim Sistemine sahibiz, giderek daha fazla müşteri bizlere çevre koruması olduğumuzdan dolayı bize güveniyor.

2010 yılında Got ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, ürünlerimiz iyi itibar iyi kalite olsun.

2011 yılında Dekorasyon ve Tasarım Sertifikasyonu seviyesi Üçünle, foshan geleneksel Çin tıbbı hastanesi ile işbirliği yaptım.

2012'de Mekatronik ve Akıllı Sertifikasyona Ulaşın, guanzhou yeni kaynaklardan içecekle işbirliği yapın.

2013 yılında Lincence Tıbbi Cihaz Alımı, hubei yilu şirketi ile işbirliği yapın.

2014'te SIRA İş Sağlığı Sertifikası al, guagndong zhimeizhai gıda şirketi ile işbirliği yap.

2015 yılında İş Güvenliği Lisansı alınmış, PK şubesinde Novartis ile kooperasyon yapılmıştır.

2016'da Dekorasyon ve Tasarım Sertifikası Seviye İki, Guangzhou sağlık ocağı ile kooperasyon kurdu.

Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Modüler

No. Çalışanları : 150~2000

Yıllık satış : 2500000-3500000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Okul Laboratuvar Mobilyaları satış için iyi kalite Okul Laboratuvar Mobilyaları satış için iyi kalite Okul Laboratuvar Mobilyaları satış için iyi kalite Okul Laboratuvar Mobilyaları satış için